Wednesday, January 15, 2014

Plak Koleksiyonum

Plakların çalındığı sistemi tanıttıktan sonra yavaş yavaş plak kolleksiyonuma geçebiliriz, değil mi? Plaklarımı yurtiçi, yurtdışı plak dükkanlarından ve internet üzerinden alıyorum. Geneli yabancı olan plaklarım arasında eşimin sevdiği birkaç Türkçe plak dışından tüm Erkin Koray LP'leri mevcut. Erkin Baba'nın çok büyük bir hayranı olarak elimdeki tüm imkanlarla çıkmış olan tüm plaklarının ilk baskılarını koleksiyonuma eklemeye çalışıyorum. Tabi bunlar arasında ilk 45'liği olan Bir Eylül Akşamı gibi imkansızlar olmasına rağmen (belki birgün) yine imkansıza yakın Shadoks sınırlı basım ve son LP'si olan Ceylan albümlerini ileriki postlarımda paylaşacağım. Plak koleksiyonumu düzenli olarak discogs üzerinde tutuyorum. Koleksiyonuma BURADAN ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra discogs üzerinden yakın gelecekte almayı planladığım bazı plaklara da BURADAN ulaşabilirsiniz.


2 comments:

  1. Tender Iron Spins & Faux Infinity Rings - The Official Team-Made
    Tender Iron Spins & Faux Infinity Rings - The titanium wedding rings Official Team-Made Infinity ceramic vs titanium curling iron Rings - The Official Team-Made titanium earrings studs Infinity aftershokz trekz titanium Rings - The titanium strength Official Team-Made Infinity Rings - The Official Team-Made Infinity Rings.

    ReplyDelete
  2. At Gambling.com, we solely suggest probably the most dependable, authorized casino websites providing roulette. Roulette games are frequently and independently tested for fairness. UIGEA was introduced in 2006, effectively placing an end to the SM 카지노 vast majority of} offshore playing websites working in the US. The Department of Justice adjusted its stance on internet gaming in 2011. Individual US states began to plan for their very own legal guidelines governing games of likelihood performed over the online. Some mobile roulette variants function a paytable that gives you payouts for each attainable bet according to your stake.

    ReplyDelete